Гоце Делчев въвежда принципа „Плащаш, колкото изхвърляш“ от 2026 г. – поставят умни контейнери с чипове
Община Гоце Делчев представи новия си модел за управление на битовите отпадъци, изграден върху европейския принцип „плащаш, колкото изхвърляш“,...
01.07.2025 | виж още →