Националното сдружение на общините в Република България организира традиционната Годишна среща на местните власти, която ще се проведе в периода 11 - 13 октомври 2026 г. (неделя – вторник) в к. к. „Албена“.
Очаквайте програма на събитието, както и информация за условията за участие в Годишната среща, на по-късен етап.
к.к. "Албена"
община Балчик
България
Координати: 43.367870, 28.078741Годишната среща на местните власти (ГСМВ) е най-голямото събитие в България за местни политики и тенденции в местното самоуправление.
Всяка година през октомври Срещата събира повече от 800 представители на местните власти, централната власт, бизнеса, академичната общност, партньорски организации и чуждестранни гости, които имат ключова роля и допринасят за по-доброто управление, трансформацията и развитието на общините.
Събитието се организира от Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ) от 2002 г., като част от проявите, посветени на Деня на българската община – 12 октомври.
Годишната среща е място за дискусии и разгорещени дебати как да направим българските общини по–добри места за живот и развитие. Програмата е богата палитра от пленарни сесии, кръгли маси, дискусионни панели, събития за работа в мрежа, изложение на стоки и услуги за общините, съпътстващи събития в общините домакини, културна програма и други.
Годишната среща на местните власти е възможност за общуване, задълбочени разговори и генериране на смели решения.
Тя е място за иновации, място за обмяна на опит и знание, място за вдъхновение на всички, които работят за и с местната власт в България.
Каним представителите на бизнеса да се включат като партньори на Годишната среща на местните власти (ГСМВ), за да представят своите решения, продукти и опит пред участниците във форума.
Както всяка година, очакваме над 600 представители на българските общини, централната власт, партньори от неправителствени организации и бизнеса, които в продължение на три дни ще бъдат част от най-престижното събитие на българските общини.
През тази година честваме 30-годишнината на нашата организация, поради което очакваме събитието да привлече още повече участници.
Годишната среща на местните власти е събитието, на което можете:
Предлагаме разнообразни спонсорски пакети: генерален спонсор, спонсор на отделен форум, участник в Зоната за иновации, спонсор регистрация, рекламен участни.
Подробна информация за различните форми и условия за партньорство можете да видите и изтеглите ТУК.
Ще се радваме да Ви посрещнем като партньори в най-голямото събитие за местните власти!
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.