Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

ПК Дигитална и иновативна администрация

Начало | Дейност | Постоянни комисии | Постоянни комисии Мандат 2023-2027 | ПК Дигитална и иновативна администрация | Заседанието на ПK по дигитална и иновативна администрация ще се проведе в гр. София

Заседанието на ПK по дигитална и иновативна администрация ще се проведе в гр. София

24.04.2026
Заседанието на ПK по дигитална и иновативна администрация ще се проведе в гр. София

На 29 април 2026 г. (сряда) в гр. София ще се проведе заседание на Постоянната комисия на НСОРБ по дигитална и иновативна администрация. Събитието ще се състои в хотел „Хемус“, зала „Преслав“.

От НСОРБ изказват благодарност към всички, които вече са потвърдили своето участие в заседанието.

Желаещите да се включат могат да направят онлайн регистрация до 24 април 2026 г. чрез следния формуляр:
https://forms.gle/46XHpebGeNFw11Lk7

В същия срок участниците имат възможност да изпратят предложения за включване на допълнителни теми в дневния ред, които желаят да представят или да бъдат обсъдени. Това може да стане чрез формуляра за регистрация или на електронен адрес: n.staykova@namrb.org